Blog

Raport z ewaluacji problemowej DWDz Green Rest

 

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE,  RODZICE,     PRACOWNICY ORAZ PARTNERZY NASZEJ PLACÓWKI

 

               Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu 27 kwietnia 2016 roku otrzymaliśmy od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka Raport z Ewaluacji Problemowej przeprowadzonej w naszej placówce przez zespół wizytatorów Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Panią Renatę Kamińską i Panią Beatę Październiak.

 

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym raportem. Link do pobrania znajdą Państwo poniżej tego tekstu.

 

Dziękuję wszystkim pracownikom, uczniom, nauczycielom obecnym w naszej placówce w czasie ewaluacji, partnerom zewnętrznym za aktywny udział, pomoc
i bardzo obiektywne oceny naszej misji i pracy. Bez waszego zaangażowania nie byłoby możliwym stworzenie  zewnętrznego obrazu naszego Domu Wczasów Dziecięcych ,, Green Rest” w Dusznikach-Zdroju i Polanicy-Zdroju.

 

Bardzo serdecznie dziękuję Paniom Wizytator, Renacie Kamińskiej i  Beacie Październiak  za profesjonalizm i bardzo obiektywną i rzetelną ocenę naszej placówki. Nie ukrywam, że jak to zwykle bywa i nas dopadał stres i niepokój.

 

Serdecznie dziękuję również Pani Renacie Brodziak, Dyrektorowi Miejskiego Zespołu Szkół w  Dusznikach-Zdroju, Pani Agnieszce Uznańskiej   Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju, Panu Maciejowi Szymczykowi Dyrektorowi Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Panom Marcinowi Szelest i Kamilowi Piórek z Katalogu Ziemi Kłodzkiej za poświęcony czas i udział w spotkaniu z zespołem przeprowadzającym ewaluację zewnętrzną.

 

Kochani,  jeszcze raz dziękuję  wszystkim za Waszą pracę,  zaangażowanie
i obiektywizm. Wyniki tego raportu na pewno przyczynią się do efektywniejszej pracy a naszym uczniom, ich wychowawcom, rodzicom i opiekunom, dyrektorom szkół i placówek oświatowych pozwoli zapoznać się ze specyfiką  placówki, naszą ofertą edukacyjną oraz oceną jakości naszej pracy dokonaną przez nadzór pedagogiczny w osobie  Pana Romana Kowalczyka Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz wizytatorów Panie: Renatę Kamińską i Beatę Październiak.

 

 Z poważaniem

Tadeusz Cymbała

Dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych ,, Green Rest”

 

Raport z ewaluacji problemowej – PobierzFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress