Księga gości

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 23 reviews
Podziękowanie

Od sześciu lat regularnie organizujemy zajęcia terenowe z geografii w Ośrodku w Dusznikach - Zdrój. Jesteśmy zachwyceni pracą i organizacją Dyrekcji, Sekretariatu, Kadry Pedagogicznej w szczególności pani Gosi oraz Pań pracujących w kuchni.Dziękujemy za rezerwację terminów i biletów po preferencyjnych cenach w Kopalni Złota i Muzeum Papiernictwa.Za oddanie przy organizacji imprez w trakcie pobytu.

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania za wspaniałe przyjęcie nas na zimowiskach w Dusznikach Zdroju, za posiłki jak u mamy, za profesjonalną obsługę kadrową- tu wielkie ukłony dla kochanej pani Eli i pani Angeliki.A pani Grażyna to anioł wcielony, dba o uczestników i wychowawców okazując im dużo ciepła, humoru oraz wiele cierpliwości. Pokochaliśmy ją całym sercem i zawsze chcemy wracać pod jej skrzydła. Rozumie nasze potrzeby i spełnia marzenia dzieci.

by XXXVII LO Warszawa on Blank Business Name
Podziękowanie

Co roku od pięciu lat gościmy w Ośrodku. Jesteśmy zachwyceni pracą DYREKCJI, SEKRETARIATU,KADRY PEDAGOGICZNEJ oraz PAŃ pracujących w kuchni. Cenimy pracowników OŚRODKA za perfekcyjne przygotowanie obiektu, zaangażowanie, ciepło i pomoc. Będziemy tu wracać, bo mamy bardzo dobre wspomnienia.

by Maciej on Blank Business Name
Super

Bardzo dziękuję przedewszystkim pani Gosi i Pani Marcie.Było super.Pozndawiam, Maciej Waloszczyk z kobylnicy

by Iwona Maciąg on Blank Business Name
Centrum Kultury Wilanów

Dziękujemy pięknie za czas spędzony w Ośrodku, dziękujemy za nasza panią Anię, dziękujemy za atrakcje, różnorodność i mnóstwo kreatywności 🙂 serdecznie dziękujemy Dyrekcji za zaangażowanie i pełny profesjonalizm 🙂

by Maciej on Blank Business Name
grupa z Wodzisławia

Byliśmy zachwyceni jedzeniem, wycieczkami zwłaszcza Kopalnią Złota i Muzeum Papiernictwa. Pokoje bogato wyposażone i zadbane. W świetlicy też dużo atrakcji: piłkarzyki, cymbergaj. Personel ośrodka ma "superowe" podejście do dzieci. Polecamy Green restDziękujemy i pozdrawiamy panią Dyrektor , wszystkie wychowawczynie i panie kucharkiKlasa 5 -Wodzisław Śląski

Najlepsza Zielona SZkoła !

Byłam ze swoja klasą rok temu w kwietniu, było naprawdę extra ! Wtedy była to klasa Vb z SP Nysa.
Gorąco pozdrawiamy całą obsługę a szczególnie naszą panią Anie !
6b z Nysy

by Nikola on Blank Business Name
Super !!!

Byłam tam tydzień temu było naprawdę super. Chodziliśmy po górach, odwiedziliśmy pijalnię wody, spacerowaliśmy
po parku Zdrojowym i piekliśmy kiełbaski.
Polecam to najlepszy ośrodek pobytu dziecięcego!!!

by Łukasz on Blank Business Name
SUPER

Bardzo fajnie byłem tu z klasą 5B I 5A polecam!!!

Supper ośrodek !

Ośrodek na prawdę piękny,świetna obłsługa.


Szczególnie dziękuje pani Oli i pani Ani, która była świetną przewodniczką.

by Obóz z Przygodami z Tychów on Blank Business Name
Wspaniałe miejsce dla dzieci

"Hej tam gdzieś w Dusznikach Zdroju
naprzeciwko Fryderyka
Green Rest nam swe drzwi otwiera
wypoczynek na nas czeka (...)"
(na melodię: "Hej, sokoły")
Tak śpiewały piosenkę własnego autorstwa nasze zadowolone, rozbrykane i szczęśliwe dzieciaki z Obozu z Przygodami. W Green Reście wszyscy czuli się jak w domu - przepyszne jedzenie, opieka, troska, pomoc i zainteresowanie na każdym kroku. Każdy czuł się ważny i potrzebny. Jest to najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla dzieci w Polsce. Gorąco polecamy każdemu. MY wracamy tam już w lutym, oraz w kolejne wakacje 😀

Zapraszamy do galerii na naszej stronie obozowej: https://obozzprzygodami.pl/

by Szkoła Podstawowa nr 5 Nysa on Blank Business Name
pozostaly tylko wspomnienia...

Green Rest odwiedziliśmy w kwietniu 2014r.Cały czas bardzo miło wspominamy nasz pobyt w ośrodku. Co najbardziej zapamietalismy? ...miłą obslugę, wspaniałych wychowawców, pyszne jedzenie, dobrze zorganizowany czas i ładne pokoiki:)- uczniowie klas IV-V z SP Nysa.Pozdrowienia dla Dyrekcji ośrodka, wychowawców i pań kucharek:)

by nikola on Blank Business Name

Super ośrodek z pysznym jedzeniem . Bardzo fajnie spędziłam kolonie z panią Elą i Anią 🙂

by zachwycona on Blank Business Name

Jedziemy tam za 2 tygodnie myśle że będzie tam wspaniale i nie moge sie doczekac

by Orkiestra Dęta z Wilczyna Woj.Wielkopolskie on Blank Business Name

Polecamy ten ośrodek nasza orkiestra miała tam 3 dniowe warsztaty.

Bardzo będzie mi się podobało w waszym ośrodku ponieważ zdjęcia są rewelacyjne 😉 Pozdrawiam 🙂

by Adriana Ciupka on Blank Business Name

Jesteśmy zachwyceni pobytem u Was. Bardzo mile wspominamy profesjonalną kadrę i nieziemsko smaczną kuchnię. Dziękujemy za miłą atmosferę, wspólne wycieczki i czas nam poświęcony. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie! Będziemy Was polecać i wierzymy, że jeszcze do Was wrócimy.

by justyna gajdzik on Blank Business Name

Polecam jestem nauczycielkom 40 lat i moja klasa na żadnej zilonej szkole nie bawiły się tak dobrze jak tam

by Elżbieta Ładoś on Blank Business Name

Polecam wszystkim szkołom DWD Green REST jako oazę spokoju,bezpieczeństwa,dobroci wykwalifikowanej,doświadczonej kadry.Serdeczność pracowników począwszy od Dyrekcji poprzez wspaniałych wychowawców i personel obsługi przeszedł nasze oczekiwania.Ich dyspozycyjność, przekazywana młodzieży wiedza,atrakcyjność zajęć są nieocenione.Całości dopełnia domowa kuchnia z wesołym personelem.Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Rzeszowie będą tu przjeżdżać mimo tak dużej odległości.

by Przemysław Nowacki, Gimnazjum nr 11 w Legnicy on Blank Business Name

Bywałem z dziećmi w wielu ośrodkach, jednakże muszę przyznać, że placówka GREEN REST zrobiła na mnie i przede wszystkim na młodzieży bardzo pozytywne wrażenie. Doskonała kadra, baza noclegowa, okolice oraz kuchnia są atutem tej placówki. Gorąco polecam. Na pewno tam wrócę z młodzieżą, ponieważ warto !!!!!!

by ANONIMOWA on Blank Business Name

Green Rest to piękny ośrodek, wiem o tym bo sama byłam w nim z dziećmi z karate-Do Miła atmosfera a pracownicy BARDZO mili. Polecam też posiłki i szfedzki stół. Jeśli jedziecie do Duszników to rada: WYBIERZ GREEN REST!

by Eliza Kwiatkowska, Szkoła w Topoli Królewskiej on Blank Business Name

Dom Wczasów Dziecięcych Green Rest, jest bardzo pięknym ośrodkiem. Chętnie spędzałam w nim czas. Bardzo śliczne pokoje, pełne wyposażenie i świetna atmosfera dodają całemu pobytowi smaczku 🙂 Jedzenie było wprost wyśmienite, jak u mamy! Bardzo dziękuję za wszystko! Pozdrowieniaa! :)))

by uczniowie i nauczyciele SP36 Ruda ŚL on Blank Business Name

W marcu spędziliśmy niesamowite chwile na Zielonej Szkole w DWD Green Rest i było.....nie do opisania. SUPER- to małe słowo. Jedzenie rewelacja- lepsze niż w najlepszej restauracji a przede wszystkim tyle, tyle, tyle... Opieka wychowawców nie do ocenienia! Szczególnie serdecznie pozdrawiamy panie: Mirkę, Bronię, Basię i czywiście "nocną" Anię, za którą dzieci bardzo tęsknią :)Będziemy Was zawsze ciepło i serdecznie wspominać i oczywiście WSZYSTKIM POLECAĆ! Aha, wielkie buziaki i pozdrowienia dla cudownych pań kucharek!!! oraz Pani Dyrektor dzięki której czuliśmy się bezpiecznie i swojsko!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress